Advertising
GEORGE SIMION ȘI-A DEPUS CANDIDATURA PENTRU ALEGERILE PREZIDENȚIALE DIN MAI: „NU NE MAI FURĂ NIMENI ȚARA”

GEORGE SIMION ȘI-A DEPUS CANDIDATURA PENTRU ALEGERILE PREZIDENȚIALE DIN MAI: „NU NE MAI FURĂ NIMENI ȚARA”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 14 mar. 2025, 16:24
Președintele AUR, George Simion, și-a depus vineri candidatura la Biroul Electoral Central pentru alegerile prezidențiale din luna mai.
Citește și
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























