Advertising
GEORGE SIMION: „ROMÂNIA, VICTIMA GUVERNĂRII PSD-PNL FĂRĂ TRANSPARENȚĂ”

GEORGE SIMION: „ROMÂNIA, VICTIMA GUVERNĂRII PSD-PNL FĂRĂ TRANSPARENȚĂ”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 29 oct. 2024, 08:37
George Simion, președintele AUR, critică dur guvernarea PSD-PNL, subliniind că aceasta acționează fără informarea și consultarea românilor.
Citește și
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























