Advertising
GEORGE SIMION NU VREA SĂ BAGE ROMÂNIA ÎN ZONA EURO: ”NICI GUVERNATORUL BNR NU-ȘI DOREȘTE”

GEORGE SIMION NU VREA SĂ BAGE ROMÂNIA ÎN ZONA EURO: ”NICI GUVERNATORUL BNR NU-ȘI DOREȘTE”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 18 nov. 2024, 21:25
Prezidențiabilul AUR consideră că nu este momentul ca România să treacă la moneda unică europeană, el susținând menținerea suveranității monetare a țării noastre
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























