Advertising
GEORGE SIMION: NU NE DORIM HAOS. ROMÂNIA TREBUIE SĂ FIE O ȚARĂ DEMOCRATICĂ, ÎN UE ȘI NATO

GEORGE SIMION: NU NE DORIM HAOS. ROMÂNIA TREBUIE SĂ FIE O ȚARĂ DEMOCRATICĂ, ÎN UE ȘI NATO
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 9 dec. 2024, 08:42
Preşedintele Alianţei pentru Unirea Românilor, George Simion, afirmă că formaţiunea pe care o conduce îşi doreşte ca în ţară să fie linişte, iar România să fie o ţară democratică, în cadrul Uniunii Europene şi NATO.
Citește și
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























