Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE LA ALBA IULIA: „DEMOCRAȚIA A MURIT ÎN ROMÂNIA, DAR NOI NU RENUNȚĂM LA LUPTA PENTRU ȚARĂ”

GEORGE SIMION, MESAJ DE LA ALBA IULIA: „DEMOCRAȚIA A MURIT ÎN ROMÂNIA, DAR NOI NU RENUNȚĂM LA LUPTA PENTRU ȚARĂ”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 31 oct. 2025, 21:02
Președintele AUR, George Simion, a participat vineri la conferința județeană a partidului organizată la Alba Iulia, unde a vorbit despre dezvoltarea internă a formațiunii și despre lupta sa pentru „adevăr și libertate”.
Citește și
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























