Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ PE FACEBOOK: LUPTĂM! NICIODATĂ NU AM FOST ATÂT DE MULȚI!

GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ PE FACEBOOK: LUPTĂM! NICIODATĂ NU AM FOST ATÂT DE MULȚI!
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 19 mai 2025, 21:37
Liderul AUR, George Simion, a transmis luni seară un mesaj mobilizator pe rețelele de socializare, la scurt timp după finalizarea turului doi al alegerilor prezidențiale.
Citește și
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























