Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ ÎN FAȚA ROMÂNILOR, LA MADRID: NU NE-AM VÂNDUT, AM DUS O LUPTĂ CORECTĂ

GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ ÎN FAȚA ROMÂNILOR, LA MADRID: NU NE-AM VÂNDUT, AM DUS O LUPTĂ CORECTĂ
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 1 iun. 2025, 15:38
"Sa continuam sa fim uniti. Nu am pierdut razboiul"
Citește și
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























