Advertising
George Simion dă chemarea pe Facebook: "Veniți, români, veniți la Mecca noastră. Ne vedem pe 1 decembrie!"

George Simion dă chemarea pe Facebook: "Veniți, români, veniți la Mecca noastră. Ne vedem pe 1 decembrie!"
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 24 nov. 2025, 14:07
Președintele AUR George Simion a transmis luni un mesaj de ultim moment pentru polul suvernaist din România
Citește și
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























