Advertising
DRAGNEA ÎL PULVERIZEAZĂ PE PONTA: SUFERĂ DE MITOMANIE. ȘI-A LUAT CETĂȚENIA SÂRBĂ, IAR DACĂ IEȘEA PROST CU DOSARELE VOIA SĂ MEARGĂ ÎN SERBIA

DRAGNEA ÎL PULVERIZEAZĂ PE PONTA: SUFERĂ DE MITOMANIE. ȘI-A LUAT CETĂȚENIA SÂRBĂ, IAR DACĂ IEȘEA PROST CU DOSARELE VOIA SĂ MEARGĂ ÎN SERBIA
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 11 apr. 2025, 09:43
Fostul lider PSD a afirmat că acesta era, de fapt, planul de rezervă al lui Ponta, care lua în calcul să se refugieze în Serbia, dacă dosarele sale penale se finalizau cu o condamnare
Citește și
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























