Advertising
DEPUTAT AUR: „FĂRĂ CEI 200.000 DE MUNCITORI STRĂINI, O TREIME DIN FIRMELE ROMÂNEȘTI AR DA FALIMENT”

DEPUTAT AUR: „FĂRĂ CEI 200.000 DE MUNCITORI STRĂINI, O TREIME DIN FIRMELE ROMÂNEȘTI AR DA FALIMENT”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 29 aug. 2025, 17:54
Deputatul AUR Mohammad Murad avertizează că România depinde puternic de forța de muncă străină. El spune că dacă cei 200.000 de muncitori din alte țări ar pleca mâine, o treime din firmele românești ar intra în faliment.
Citește și
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea discută cu George Simion. Soarta noului Guvern se decide la sediul AUR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























