Advertising
C(i)olacul de salvare. Capcana mortală pentru liderul PSD. Între "trecerea în rezervă" și mărul de AUR otrăvit. Cum va juca?

C(i)olacul de salvare. Capcana mortală pentru liderul PSD. Între "trecerea în rezervă" și mărul de AUR otrăvit. Cum va juca?
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 27 oct. 2021, 19:16
Președintele PSD trebuie să tranșeze o dispută din care nu are nimic de câștigat
Citește și
- 19:33Miron Mitrea: „Politica nu se face pe care e mai frumos, care înjură mai mult, care țipă mai tare, ci pe proiecte”
- 15:42Ana Maria Păcuraru demască planul lui Bolojan. O nouă ediție explozivă a emisiunii „Miza Zilei” la Realitatea PLUS
- 11:51Niculina Stelea (senator AUR): „4 motive pentru care păstrarea ratingului de țară nu este o reușită pentru Guvernul Bolojan”
- 09:39Piperea, semnal de alarmă. De ce este bine să avem bani cash, în contextul alertei energetice?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























