Advertising
CIOLACU, DESPRE AUDIERILE ÎN DOSARUL NORDIS: „NU MAI COMUNIC CU FAMILIA VICOL - CIORBĂ DE PESTE DOI ANI. JUSTIȚIA FUNCȚIONEAZĂ”

CIOLACU, DESPRE AUDIERILE ÎN DOSARUL NORDIS: „NU MAI COMUNIC CU FAMILIA VICOL - CIORBĂ DE PESTE DOI ANI. JUSTIȚIA FUNCȚIONEAZĂ”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 3 feb. 2025, 16:55
Premierul Marcel Ciolacu a declarat luni că nu mai are nicio legătură cu familia Vicol - Ciorbă de peste doi ani și a subliniat că audierile acestora la DIICOT în dosarul Nordis demonstrează că sistemul judiciar își face treaba.
Citește și
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News























