Advertising
CIOLACU, DESPRE AUDIERILE ÎN DOSARUL NORDIS: „NU MAI COMUNIC CU FAMILIA VICOL - CIORBĂ DE PESTE DOI ANI. JUSTIȚIA FUNCȚIONEAZĂ”

CIOLACU, DESPRE AUDIERILE ÎN DOSARUL NORDIS: „NU MAI COMUNIC CU FAMILIA VICOL - CIORBĂ DE PESTE DOI ANI. JUSTIȚIA FUNCȚIONEAZĂ”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 3 feb. 2025, 16:55
Premierul Marcel Ciolacu a declarat luni că nu mai are nicio legătură cu familia Vicol - Ciorbă de peste doi ani și a subliniat că audierile acestora la DIICOT în dosarul Nordis demonstrează că sistemul judiciar își face treaba.
Citește și
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























