BOLOJAN ÎI SĂRĂCEȘTE PE ROMÂNI, DAR VREA BANI DE CAZARE ÎN BUCUREȘTI. DOCUMENT DEVASTATOR

BOLOJAN ÎI SĂRĂCEȘTE PE ROMÂNI, DAR VREA BANI DE CAZARE ÎN BUCUREȘTI. DOCUMENT DEVASTATOR
Realitatea PLUS a obținut un document devastator care scoate la iveală că premierul a cerut bani de cazare în București
Tupeul incredibil al lui Ilie Bolojan. Realitatea PLUS a obținut un document devastator care scoate la iveală că premierul a cerut bani de cazare în București, asta în timp ce îi obligă pe românii care trăiesc de pe o zi pe alta să strângă cureaua.
Este vorba despre o solicitare, înregistrată pe data de 30.07. 2025, la Senatul României, în care Ilie Bolojan cerea statului decontul pentru chirie.
VEZI DOCUMENTUL AICI
Potrivit surselor Realitatea PLUS, premierul a solicitat suma de 4.600 de lei pentru plata chiriei locuinței sale din București.
CITEȘTE ȘI Prima reacție a Guvernului în cazul chiriei de 1.000 de euro pentru Bolojan: ”A fost o eroare de completare a documentului”
Citește și:
- 13:38 - Anca Alexandrescu, dezvăluiri din culisele negocierilor pentru viitorul guvern: „Nicușor Dan își dorește un premier nou”
- 11:19 - Petrișor Peiu (liderul senatorilor AUR): „INS confirmă eșecul guvernului Bolojan și motivele pentru care AUR a depus moțiune de cenzură”
- 10:57 - Sorin Grindeanu, atac dur după datele INS: „Te culci sănătos și te trezești mort”
- 08:02 - Mesaje complet diferite despre războiul din Ucraina: Trump vorbește despre pace, Zelenski se teme de o nouă ofensivă rusă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News












