Advertising
AUR, DESPRE DEMISIA LUI DRAGOȘ ANASTASIU: UN GEST DE IGIENĂ MORALĂ. CINE URMEAZĂ?

AUR, DESPRE DEMISIA LUI DRAGOȘ ANASTASIU: UN GEST DE IGIENĂ MORALĂ. CINE URMEAZĂ?
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 28 iul. 2025, 09:06
"Un gest de igienă morală" – așa califică AUR demisia lui Dragoș Anastasiu din funcția de vicepremier, prin vocea lui Dan Tanasă, purtătorul de cuvânt al formațiunii politice conduse de George Simion.
Citește și
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News























