Advertising
Anca Alexandrescu aruncă bomba. A fost invitată, „la discuții”, la Ambasada SUA din București

Anca Alexandrescu aruncă bomba. A fost invitată, „la discuții”, la Ambasada SUA din București
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 17 nov. 2025, 08:59
Anca Alexandrescu a declarat, în emisiunea Culisele Statului Paralel, că a fost invitată, „la discuții”, la Ambasada SUA de la București, pentru a avea o întrevedere cu șeful Departamentului Politic al ambasadei
Citește și
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News























