Advertising
Anca Alexandrescu aruncă bomba. A fost invitată, „la discuții”, la Ambasada SUA din București

Anca Alexandrescu aruncă bomba. A fost invitată, „la discuții”, la Ambasada SUA din București
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 17 nov. 2025, 08:59
Anca Alexandrescu a declarat, în emisiunea Culisele Statului Paralel, că a fost invitată, „la discuții”, la Ambasada SUA de la București, pentru a avea o întrevedere cu șeful Departamentului Politic al ambasadei
Citește și
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























