Advertising
Ședință de urgență la Ministerul Finanțelor! Motivul pentru care Boloș i-a chemat de-acasă pe angajați

Ședință de urgență la Ministerul Finanțelor! Motivul pentru care Boloș i-a chemat de-acasă pe angajați
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 9 dec. 2023, 14:02
Angajații au fost chemați de acasă și se caută bani pentru majorările de anul viitor
Citește și
- 10:46Daniel Udrescu: Cum te lasă inflația fără bani în timp ce statul câștigă pe seama ta
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
- 16:3715 mașini de lux de peste 1,3 milioane de euro, scoase la vânzare de statul român
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























