Advertising
Reactorul 1 al Centralei Nucleare de la Cernavodă s-a deconectat de la sistemul național de distribuție

Reactorul 1 al Centralei Nucleare de la Cernavodă s-a deconectat de la sistemul național de distribuție
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 19 nov. 2023, 09:26
Reactorul 1 al Centralei Nucleare de la Cernavodă s-a decuplat sâmbătă seară de la rețeaua națională de distribuție a energiei electrice
Citește și
- 13:21Băncile atacă dur Consiliul Concurenței în scandalul ROBOR: „afectează credibilitatea statului român”
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:41Nicușor Dan a promulgat legea care interzice obligarea șoferilor de camion să încarce sau să descarce marfa
- 08:35Daniel Udrescu: Inflația și independența justiției. O analiză a valorii reale a pensiilor magistraților
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























