Advertising
Zeci de persoane au fost salvate de pe munte în ultimele 24 de ore

Salvamont România
Scris deRealitatea de Alba
Publicat23 feb. 2026, 09:17
Sursărealitatea.net
Peste 90 de persoane au fost salvate de pe munte în ultimele 24 de ore, după intervenția de urgență a salvamontiștilor, 23 dintre acestea fiind transportate la spital cu ambulanțele.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























