Advertising
Vaccinarea obligatorie a personalului sanitar! Cei care refuză imunizarea anti-Covid-19 vor fi sancţionaţi

Vaccinarea obligatorie a personalului sanitar! Cei care refuză imunizarea anti-Covid-19 vor fi sancţionaţi
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 26 aug. 2021, 11:40
Membrii personalului sanitar care nu se vor vaccina anti-COVID-19 până la 15 septembrie vor fi sancţionaţi. Această nouă regulă se aplică în Franța.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























