Advertising
Un tânăr din Sebeș a furat o mașină defectă pentru piese

Un tânăr din Sebeș a furat o mașină defectă pentru piese
Scris de Monica Ghinet Publicat: 7 mai 2021, 11:59
Polițiștii din Sebeș au identificat un tânăr din municipiu ca persoană bănuită de furtul unui autoturism defect, lăsat de proprietară într-o parcare de pe DN 1. L-ar fi transportat, cu ajutorul unei platforme, pe un teren viran din Sebeș și ar fi demontat mai multe componente.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:31Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























