Advertising
Un tânăr de 19 ani riscă să ajungă în arest după ce a condus beat o motocicletă și sărit la bătaie la polițiști

Un tânăr de 19 ani riscă să ajungă în arest după ce a condus beat o motocicletă și sărit la bătaie la polițiști
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 31 mai 2021, 19:33
Datorită faptului că, tânărul s-a manifestat violent, a fost încătușat de polițiști și condus la sediul secției.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























