Actualitate· 1 min citire

Un motociclist din Ungaria a ajuns la spital

Un motociclist din Ungaria a ajuns la spital

Un motociclist din Ungaria a ajuns la spital

Scris de Monica Ghinet Publicat: 29 aug. 2022, 12:25

La data de 28 august 2022, în jurul orei 10,25, pe DN 74, în localitatea Poiana Ampoiului, un bărbat de 65 de ani, cetățean maghiar, în timp ce conducea o motocicletă, a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un șanț. 

La data de 28 august 2022, în jurul orei 10,25, pe DN 74, în localitatea Poiana Ampoiului, un bărbat de 65 de ani, cetățean maghiar, în timp ce conducea o motocicletă, a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un șanț.

În urma accidentului, motociclistul a suferit leziuni corporale și a fost transportat la spital.

Cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de vătămare corporală din culpă.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate