Advertising
Un bărbat a fost scos de sub dărâmături de către salvatorii români. El a stat mai bine de 150 de ore sub ruine

Un bărbat a fost scos de sub dărâmături de către salvatorii români. El a stat mai bine de 150 de ore sub ruine
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 12 feb. 2023, 11:23
Au acționat echipa de căutare-salvare RO-USAR, medici și asistenți SMURD și echipaj cu personal canin specializat în căutare-salvare, dar și personal medical și voluntari turci.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























