Advertising
Trei bărbați din Roșia Montană, ARESTAȚI după ce au bătut un tânăr și i-au distrus mașina

Trei bărbați din Roșia Montană, ARESTAȚI după ce au bătut un tânăr și i-au distrus mașina
Scris de Monica Ghinet Publicat: 31 ian. 2022, 11:38
Poliţiştii din Roșia Montană au reţinut trei bărbați, care sunt cercetați pentru lovirea sau alte violențe, distrugere și tulburarea ordinii şi liniştii publice. Aceștia ar fi agresat un bărbat, i-ar fi distrus autoturismul și ar fi tulburat ordinea și liniștea publică.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:57Bilanțul cutremurelor din Venezuela urcă la 235 de morți și peste 4.300 de răniți: eforturile de salvare continuă
- 07:46Atacuri rusești cu drone lângă granița României. Elicopter Puma ridicat de la sol: s-a emis RO-ALERT
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























