Advertising
TOȚI ANGAJAȚII ANAF, MONITORIZAȚI! ZECI DE FUNCȚIONARI, RELOCAȚI SAU ÎNLOCUIȚI DIN FUNCȚIE

TOȚI ANGAJAȚII ANAF, MONITORIZAȚI! ZECI DE FUNCȚIONARI, RELOCAȚI SAU ÎNLOCUIȚI DIN FUNCȚIE
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 7 oct. 2025, 18:19
ANAF a anunțat marți că toți angajații instituției sunt monitorizați, iar pentru mai mulți funcționari au fost luate deja măsuri drastice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























