Advertising
Teribilism de adolescent! Au furat o mașină și s-au plimbat cu ea prin oraș

Teribilism de adolescent! Au furat o mașină și s-au plimbat cu ea prin oraș
Scris de Monica Ghinet Publicat: 27 aug. 2020, 13:43
Doi minori din Ocna Mureș sunt cercetați de polițiști pentru săvârșirea infracțiunilor de conducere fără permis și furt în scop de folosință. Cei doi au sustras un autoturism pentru a se plimba cu el prin oraș.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:12Șoferii, surprinși de un nou indicator rutier. Ce avertisment transmite și cum trebuie reacționat
- 08:04Un avion privat s‑a prăbușit pe o autostradă din Texas: un mort, cinci supraviețuitori și scene dramatice de salvare VIDEO
- 15:53Arestări după bătaia dintre clanurile Ștoacă și Toboșaru. Conflictul a continuat și la poliție
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























