Advertising
Tânără neatentă, lăsată fără telefon de un hoț iscusit

Tânără neatentă, lăsată fără telefon de un hoț iscusit
Scris de Monica Ghinet Publicat: 19 mar. 2023, 11:53
La data de 17 martie 2023, polițiștii din Ocna Mureș au fost sesizați de către o tânără din comuna Fărău, cu privire la faptul că, în timp ce se afla într-un supermarket din Ocna Mureș, i-a fost sustras telefonul mobil, în valoare de aproximativ 1.000 de lei.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























