Advertising
Tânăr, în arest, după ce a fost prins conducând fără permis de două ori într-o săptămână

Tânăr, în arest, după ce a fost prins conducând fără permis de două ori într-o săptămână
Scris de Monica Ghinet Publicat: 10 apr. 2023, 12:14
La data de 9 aprilie 2023, în jurul orei 19.30, polițiștii de ordine publică din Aiud au depistat un tânăr de 19 ani, din Aiud, în timp ce conducea un autoturism, pe strada Iazului din municipiu, fără să posede permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























