Advertising
Șofer prins băut la volan, de două ori în aceeași zi

Șofer prins băut la volan, de două ori în aceeași zi
Scris de Monica Ghinet Publicat: 23 ian. 2022, 14:19
La data de 22 ianuarie 2022, în jurul orei 21.30, polițiștii Secției 2 Poliție Rurală Vințu de Jos au depistat un bărbat de 56 de ani, din comuna Săliștea, județul Alba, în timp ce conducea un autoturism, pe raza localității Tărtăria, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:57Bilanțul cutremurelor din Venezuela urcă la 235 de morți și peste 4.300 de răniți: eforturile de salvare continuă
- 07:46Atacuri rusești cu drone lângă granița României. Elicopter Puma ridicat de la sol: s-a emis RO-ALERT
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























