Advertising
ȘOCANT: Femeie declarată MOARTĂ de primărie. Cum EXPLICĂ autoritățile situația

ȘOCANT: Femeie declarată MOARTĂ de primărie. Cum EXPLICĂ autoritățile situația
Scris de Monica Ghinet Publicat: 22 ian. 2022, 10:14
Incident șocant în județul Alba. O femeie din Zlatna a aflat că a murit de la angajații Primăriei atunci când a mers să întrebe cât are de plată la taxe și impozite. Femeia a avut un șoc la aflarea veștii și a făcut demersuri pentru a vedea ce s-a întâmplat.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:57Bilanțul cutremurelor din Venezuela urcă la 235 de morți și peste 4.300 de răniți: eforturile de salvare continuă
- 07:46Atacuri rusești cu drone lângă granița României. Elicopter Puma ridicat de la sol: s-a emis RO-ALERT
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























