Advertising
Și-a amenințat la telefon fosta soție! Ce a pățit bărbatul

Și-a amenințat la telefon fosta soție! Ce a pățit bărbatul
Scris de Monica Ghinet Publicat: 18 oct. 2021, 12:33
Polițiștii din Aiud au emis un ordin de protecție provizoriu față de un bărbat care și-ar fi amenințat fosta soție. Bărbatul s-a ales cu dosar penal, pentru amenințare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























