Actualitate· 1 min citire

Sebeșean prins conducând fără permis prin Alba Iulia

politie_1_65406500

politie_1_65406500

Scris de Marius Paul Publicat: 2 oct. 2019, 11:06

Astăzi, 02 octombrie 2019, în jurul orei 05.30, polițiștii Biroului Rutier din cadrul Poliției Municipiului Alba Iulia l-au depistat pe un bărbat de 42 de ani, din Sebeș, în timp ce conducea un autoturism pe strada Calea Moților din Alba Iulia, fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.

Față de conducătorul auto, cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de conducere fără permis

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate