Advertising
S-a urcat la volan după ce a băut bine și a dat nas în nas cu polițiștii

S-a urcat la volan după ce a băut bine și a dat nas în nas cu polițiștii
Scris de Monica Ghinet Publicat: 14 dec. 2021, 12:22
La data de 13 decembrie 2021, în jurul orei 18.00, polițiștii din Alba Iulia au depistat un bărbat, de 66 de ani, din Alba Iulia, în timp ce conducea un autoturism, pe strada Nazareth Illit, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:31Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























