Advertising
S-a urcat beat la volan și s-a oprit cu mașina într-un stâlp

S-a urcat beat la volan și s-a oprit cu mașina într-un stâlp
Scris de Monica Ghinet Publicat: 17 mai 2021, 12:35
La data de 16 mai 2021, în jurul orei 07,30, polițiștii din Sebeș au intervenit pentru soluționarea unui eveniment rutier, soldat cu pagube materiale, produs pe raza localității Pianu de Sus.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:57Bilanțul cutremurelor din Venezuela urcă la 235 de morți și peste 4.300 de răniți: eforturile de salvare continuă
- 07:46Atacuri rusești cu drone lângă granița României. Elicopter Puma ridicat de la sol: s-a emis RO-ALERT
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























