Advertising
S-a trezit în arest! Ce alcoolemie avea șoferul

S-a trezit în arest! Ce alcoolemie avea șoferul
Scris de Monica Ghinet Publicat: 24 ian. 2023, 11:38
La data de 23 ianuarie 2023, în jurul orei 15,20, polițiștii Secției 1 Poliție Rurală Galda de Jos au depistat un bărbat de 65 de ani, din Alba Iulia, în timp ce conducea un autoturism, pe raza localității Galda de Jos, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:12Șoferii, surprinși de un nou indicator rutier. Ce avertisment transmite și cum trebuie reacționat
- 08:04Un avion privat s‑a prăbușit pe o autostradă din Texas: un mort, cinci supraviețuitori și scene dramatice de salvare VIDEO
- 15:53Arestări după bătaia dintre clanurile Ștoacă și Toboșaru. Conflictul a continuat și la poliție
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























