Actualitate· 1 min citire

S-a oprit cu mașina în parapet. Două persoane au ajuns la spital

S-a oprit cu mașina în parapet. Două persoane au ajuns la spital

S-a oprit cu mașina în parapet. Două persoane au ajuns la spital

Scris de Monica Ghinet Publicat: 9 dec. 2020, 11:55

La data de 09 decembrie 2020, în jurul orei 06,30, polițiștii din Cugir au intervenit la un accident rutier produs pe DJ 704, pe șoseaua de centură a localității Vinerea.

La data de 09 decembrie 2020, în jurul orei 06,30, polițiștii din Cugir au intervenit la un accident rutier produs pe DJ 704, pe șoseaua de centură a localității Vinerea.

Un bărbat de 55 de ani, din comuna Șibot, județul Alba, în timp ce conducea un autoturism, a intrat în coliziune cu un parapet, după care autoturismul s-a răsturnat în afara carosabilului.

În urma accidentului, conducătorul auto și o femeie de 51 de ani, din comuna Șibot, pasageră în autoturism, au suferit leziuni corporale ușoare și au fost transportați la spital.

Cercetările sunt continuate.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate