Advertising
Revoltător! Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește

Ilie Bolojan
Scris deRealitatea de Alba
Publicat4 apr. 2026, 14:36
Sursărealitatea.net
Premierul Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește. Acesta stă în fosta casă a lui Traian Băsescu și spune că spațiul de 65 de metri pătrați e prea mic.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























