Advertising
Primăria a pus sechestru pe 66 de autoturisme, care aparțin datornicilor la bugetul local!

Primăria a pus sechestru pe 66 de autoturisme, care aparțin datornicilor la bugetul local!
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 10 mai 2021, 17:20
Din cauză că primăria are de recuperat aproximativ un milion de lei, bani rezultați din amenzi sau impozite neplătite
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























