Advertising
Premieră în România: un elev a fost condamnat la detenție într-un centru de reeducare după ce și-a batjocorit colegii de clasă

Premieră în România: un elev a fost condamnat la detenție într-un centru de reeducare după ce și-a batjocorit colegii de clasă
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 26 mar. 2024, 08:57
Un elev de 16 ani a fost condamnat la un an și jumătate de detenție într-un centru de reeducare pentru minori după ce a lovit și a batjocorit doi colegi de clasă
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























