Advertising
PNRR: Cea de-a doua cerere de plată urmează să fie transmisă Comisiei Europene!

PNRR: Cea de-a doua cerere de plată urmează să fie transmisă Comisiei Europene!
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 14 dec. 2022, 09:57
Luni, 12 decembrie 2022, a avut loc ședința Comitetului Interministerial de Coordonare a Planului Național de Redresare și Reziliență. Întrunirea, prezidată de prim-ministrul Nicolae Ciucă, a avut ca temă pregătirea transmiterii către Comisia Europeană, în următoarele zile, a celei de‑a doua cereri de plată, cu termen de depunere în cursul lunii decembrie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























