Advertising
PESTE 600 DE OAMENI DIN BROȘTENI NU MAI AU CASE DUPĂ INUNDAȚII. PRIMARUL CERE AJUTOR: „AVEM NEVOIE DE TOT”

PESTE 600 DE OAMENI DIN BROȘTENI NU MAI AU CASE DUPĂ INUNDAȚII. PRIMARUL CERE AJUTOR: „AVEM NEVOIE DE TOT”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 30 iul. 2025, 23:46
Cel puțin 600 de persoane din orașul Broșteni, județul Suceava, nu mai locuiesc în propriile case după inundațiile devastatoare de duminică.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























