Advertising
O tânără a ajuns la spital din cauza unui șofer fără experiență

O tânără a ajuns la spital din cauza unui șofer fără experiență
Scris de Monica Ghinet Publicat: 23 dec. 2022, 11:50
La data de 22 decembrie 2022, în jurul orei 22,45, pe strada Principală din localitatea Lopadea Nouă, un tânăr de 19 ani, din Aiud, în timp ce conducea un autoturism, a pierdut controlul asupra acestuia și a intrat în coliziune cu un stâlp situat pe partea dreaptă a drumului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























