Actualitate· 1 min citire

O șoferiță s-a oprit cu mașina într-un versant! Cum a ajuns acolo

O șoferiță s-a oprit cu mașina într-un versant! Cum a ajuns acolo

O șoferiță s-a oprit cu mașina într-un versant! Cum a ajuns acolo

Scris de Monica Ghinet Publicat: 19 aug. 2021, 11:26

La data de 18 august 2021, în jurul orei 18.30, polițiștii din Sebeș au intervenit pe DN 67 C, pe raza comunei Șugag, unde a avut loc un accident rutier.

La data de 18 august 2021, în jurul orei 18.30, polițiștii din Sebeș au intervenit pe DN 67 C, pe raza comunei Șugag, unde a avut loc un accident rutier.

Din primele cercetări, a rezultat că o femeie de 43 de ani, din municipiul Sebeș, în timp ce conducea un autoturism, în direcția Tău-Șugag, a pătruns pe sensul opus de mers, a părăsit partea carosabilă și a intrat în coliziune cu versantul muntelui.

În urma accidentului, conducătoarea auto a suferit leziuni corporale ușoare și a fost transportată la spital. Aceasta a fost testată cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.

Cercetările sunt continuate.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate