Advertising
O șoferiță a ajuns la spital după ce a provocat un accident de circulație

O șoferiță a ajuns la spital după ce a provocat un accident de circulație
Scris de Monica Ghinet Publicat: 13 iul. 2021, 12:10
O șoferiță de 33 de ani, din comuna Ighiu, în timp ce conducea un autoturism, în direcția Șard – Alba Iulia, a intrat în coliziune cu un autoturism, condus de un tânăr, de 29 de ani, din comuna Ighiu. Evenimentul rutier s-a petrecut ieri, 12 iulie 2021, în jurul orei 07.00, pe strada Zlatnei din Alba Iulia.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























