Actualitate· 1 min citire

O nouă vizită ministerială pe Autostrada Sebeș- Turda

DSC_0746

DSC_0746

Scris de Radu Ciobotea Publicat: 4 sept. 2019, 21:16

Joi, 5 septembrie 2019, Ministrul Transporturilor, Răzvan Cuc, va verifica stadiul lucrărilor la Autostrada Sebeș – Turda, loturile 1 și 2.

Răzvan Cuc spunea , la ultima vizită pe șantier că deși constructorul respectă până în acest moment termenul asumat, încă are dubii privind finalizarea lotului 2 până la finalul acestui an.Vizita acestuia va începe de la organizarea de șantier de pe lotul 2 al constructorului grec Aktor. 

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate