Advertising
O geantă în care se aflau mai multe obiecte, acte personale și bani, a fost recuperată de jandarmi și predată persoanei păgubite

O geantă în care se aflau mai multe obiecte, acte personale și bani, a fost recuperată de jandarmi și predată persoanei păgubite
Scris de Monica Ghinet Publicat: 1 mar. 2023, 12:58
În scurt timp, a fost identificată persoana care și-a uitat geanta și i-a fost înapoiată.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























