Advertising
Nu a păstrat distanța regulamentară și a produs un accident la ieșirea din Teiuș

Nu a păstrat distanța regulamentară și a produs un accident la ieșirea din Teiuș
Scris de Monica Ghinet Publicat: 9 iul. 2020, 12:52
La data de 8 iulie 2020, în jurul orei 17,40, pe DN 1, l kilometrul 396 + 600 metri la ieșire din Teiuș, un bărbat de 29 de ani, din Alba Iulia, în timp ce conducea o autoutilitară în direcția Teiuș - Alba Iulia, nu a păstrat o distanță corespunzătoare în mers față de o autoutilitară condusă de un bărbat de 61 de ani, din Alba Iulia, pe care a proiectat-o într-un autoturism, condus în aceeași direcție, de un bărbat de 46 de ani, din județul Argeș.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























