Advertising
MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI

MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 5 aug. 2025, 11:11
Ministerul Energiei a autorizat scoaterea țițeiului și motorinei din stocurile de urgență
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
- 07:46Motivarea instanței după arestarea "prințesei cazinourilor": Odeta Nestor, intermediarul unei șpăgi de 100.000 de euro
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























