Advertising
Medic găsit mort în toaleta Spitalului de Urgențe Floreasca. Ce ipoteză au anchetatorii

Spitalul Floreasca
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 7 iun. 2026, 09:13
Tragedie la Spitalul Floreasca din București. Un medic rezident a fost găsit fără viață, în toaleta unității medicale, după ce colegii au observat că dispăruse la câteva ore după intrarea în gardă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























