LUCRĂRI DE REPARAȚII PE AUTOSTRADA A10 AIUD-TURDA
5 mai 2021, 05:51
Actualizat: 5 mai 2021, 05:51

Scris de Monica Ghinet
Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că astăzi, 5 mai, se vor efectua lucrări de reparații a carosabilului.
Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că astăzi, 5 mai, se vor efectua lucrări de reparații a carosabilului.
Pe austostrada A10 Aiud-Turda, la kilometrii 53+935 de metri și 54+100 de metri, pe sensul către Aiud, pe raza localității Miraslău, județul Alba, au loc lucrări de reparații a carosabilului. Astfel, astăzi, până la ora 18:00, prima bandă este restricționată, circulându-se pa a doua bandă.
Conducătorii auto sunt sfătuiţi să reducă viteza în zona lucrărilor şi să semnalizeze orice intenţie de schimbare a benzii de circulaţie.
Sursa: Realitatea de Alba
Citește și:
- 14:57 - România sub zăpezi. Intervenții de urgență în 7 județe pentru salvarea persoanelor înzăpezite și refacerea rețelei electrice
- 12:32 - Ciobanii din Sibiu se revoltă față de acordul Mercosur
- 11:49 - Circulația trenurilor, afectată de viscol. Oamenii sunt blocați în vagoane. Întârzieri de peste trei ore
- 10:46 - Piedone aruncă bomba despre controlul judiciar în dosarul de braconaj: „Un subofițer a făcut pseudo-procese verbale”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News











